Alikobant Cephe Sistemleri

Alikobant Cephe Kaplama Sistemleri

İstanbul Alikobant Cephe Kompozit Panelleri, iki yüzü alüminyum levha ile kaplı ortası beyaz polietilen çekirdekten oluşan, bir yüzü renkli alüminyum kompoze levhadır. Alüminyum Kompozit Paneller, mimar ve tasarımcılara yaratıcı ve özgün binalar yapmak için sınırsız fırsatlar sunar. Alüminyum Kompozit Paneller, dış ve iç cephelerde kolaylıkla uygulanabilir. Hafifliği, sağlamlığı, esnekliği, düz yüzeyler sağlaması ve diğer yapı elemanlarını destekleyici özelliği ile tüm dünyada tercih edilen bir kaplama malzemesidir.

İstanbul Alüminyum Kompozit Panel Karakteristik Özellikleri

  • Solid, Metalik ve Özel efekt renklerinde üretilen kompozitin boyalı yüzü, UV ışınlarına dayanıklı floropolimer fırın vernikli (PVDF) üst kaplama sistemiyle dış cephe uygulamalarında kullanılır hale getirilmiştir.
  • İstanbul Alüminyum Kompozit Panel kullanım yerine, rüzgar yüküne ve uygulama biçimine bağlı olarak farklı çekirdek kalınlıklarında üretilir.
  • İstanbul Alüminyum Kompozit Panelin en önemli özelliği soğuk olarak el aletleriyle şekil verilebilir olmalarıdır. El makineleri, panel testereleri ve kompozit panel kesim makineleriyle her türlü kesme, biçme, delik açma, bükme işlemleri uygulanabilir.

Anahtar kelime. alikobant sistemleri, dışcephe kaplama, cephe laminat, alicobant.

Not. İstanbul cephe sistemleri firmamızda alikobant cephe giydirme, alikobant nedir, alikobant kaplama, alikobant malzeme, alikobant fiyat listesi, alikobant cephe kaplama, kompozit cephe ve kompozit cephe kaplama m2 fiyatları hakkında detaylı bilgiyi iletişim kanalımızı kulanarak veya sizlere yardımcı olmak için bekleyen temsilcilerimiz arayarak öğrenebilirsiniz.

Sangılarımızla. Yönetim